ZRUČ NAD SÁZAVOU B - ŽELIVAN HULICE 3:1 ( 0:0)

09.08.2011 16:03

První přátelské utkání před novou sezonou sehrál Želivan Hulice s rezervou Zruče na místním stadionu. Byl to ostrý start, neboť naše mužstvo neabsolvovalo ani jeden trénink. První poločas jsme odehráli velmi dobře a domácí hráče do ničeho nepustili. Náš tým si naopak vytvořil několik šancí a dvakrát míč skončil na břevně. Po změně stran naší jedenáctce začaly na velkém hřišti rychle docházet síly a domácí nás jednoznačně přehrávaly. Výsledkem toho byli tři góly v naší síti a další nevyužité šance domácího celku. Druhou půli se hostující hráči do zakončení dostávali jen sporadicky ale paradoxně se nám podařilo vstřelit branku, která ovšem znamenala jen snížení stavu na 1:3. Za zmínku stojí ještě střela Jakoubka, která skončila na brankové konstrukci. Na první zápas to nebyl špatný výkon a příští utkání si určitě ještě více zvedneme sebevědomí :D

BRANKA: Mach

SESTAVA: Znamenáček K. - Exner, Hromas, Míka, Drážek - Mach, Boček, Kapek Mir., Seidl - Kadlec, Braumber

STŘÍDALI: Jakoubek, Němec