ŽELIVAN HULICE - SOKOL LIBEŽ 4:0 (0:0)

14.06.2011 20:55

Posledním soupeřem v domácím prostředí nám byli hráči Libže. V tomto zápase naše mužstvo chtělo poděkovat za podporu fanouškům a jednoznačně zvítězit. V první půli se nám ovšem nedařilo hostující tým přehrát. Vyjímkou byla střela Seidla z 10 metrů, kterou ovšem gólman bravurně vyrazil a únik Kadlece, jenž svou střelu poslal do tyče. Prvních 45 minut tak skončilo bez branek. Druhý poločas domácí ještě o stupínek zvýšili obrátky a čtyřikrát rozvlnili soupeřovu síť. Nejprve se trefil Janoušek, když využil zmatků v obraně. V 60. minutě mělo naše mužstvo výhodu pokutového kopu po faulu na Janouška. K balónu se postavil Mach, ale střelou orazítkoval pouze břevno. Vše si ovšem vynahradil o minutu později. Odražený míč napálil z 25 metrů nechytatelnou střelou k tyči. Na 3:0 zvýšil opět Mach, když se trefil hlavou po rohovém kopu. Hosté potom zcela odpadli a domácí tým si vytvářel řadu šancí. Proměnit se nám ale podařilo jen jedinou. Seidl po samostatném úniku nedal gólmanovi šanci. Soupeře jsme prakticky do ničeho nepustili a mohli tak oslavit zcela zasloužené vítězství.

BRANKY: Mach 2, Janoušek, Seidl

SESTAVA: Langer - Hromas, Mach, Exner, Míka - Seidl, Kapek, Drážek, Brzoň - Kadlec, Janoušek

STŘÍDALI: Zeman, Znamenáček K.

ROZHODČÍ: Vilímovský