Želivan Hulice - Miřetice "B"

17.09.2012 15:38

V sobotu k nám zavítalo mužstvo z Miřetic, které doposud neprohrálo a soupeřům za 3 zápasy nadělilo 29 gólů. Místní se scházeli a tipovali, kolik dostanou domácí gólů. Mužstvo se ale neskutečně zvedlo a od začátku zápasu diktovalo tempo. Začalo na 100% a stále přidávalo. Po rohu hubnoucího M. Seidla a chybě hostujícího brankáře, který si míč z rohu srazil sám do sítě se v 10 minutě ujalo vedení. Bohužel do 10 minut bylo srovnáno, to když si hostující kapitán naběhl někým neatakován na ostrý rohový kop a nechytalně zavěsil hlavou. Naší se ale zvedli a po standartní situaci zahrávanou neudržitelným M. Seidlem ujali vedení. Co tan kluk toho naběhal. Skóre 2:1 vydrželo již do konce poločasu. Ani ve druhém naše mužstvo nepovolilo a soupeře moc do šancí nepustilo a snažilo se hrát aktivně, stejně jako v prvním poločase. Deset minut před koncem měli hostující vyloženou šanci, při hlavičce po rohovém kopu, ale ke srovnání skore to nevedlo.4 minuty před koncem zahrával skvělý M. Seidl znovu standartní situaci jeho centrovaný míč propadl za záda hostujících obranců a Kuna proměnil 3:1 pro domácí Želivan. Poté se ještě skvěle uvolnil lešenář Zeman Jan, skvěle nacentroval na aktivně nabíhajícího M.Kapka, ale praporek sudího vše zastavil. Poté rozhodčí zápas ukončil a domácí připravili hostujícímu mužstvu první prohru tohoto ročníku. Celé mužstvo zaslouží absolutorium op poslední blamáži v Libouňi se neskutečně zvedlo a fanouškům ukázalo, že fotbal hrát umí. Psychicky toto vítězství neunesl Zděnek Braumber, který hlásá, že nechce pořád prohrávat a po závěrečném hvizdu se vypařil jak malý kluk a ani bývalým spoluhráčům nepřišel pogratulovat k výkonu. Je špatnej.

Autor: M.SEIDL