TURNAJ STARÝCH GARD

04.08.2013 22:00

První červencovou sobotu pořádal TJ Želivan Hulice turnaj hráčů nad 35 let O POHÁR STAROSTY OBCE. Klání se mimo domácího mužstva ještě zůčastnili staříci z Trhového Štěpánova, Dolních Kralovic a Zruče nad Sázavou. Semifinále i zápasy o umístění se odehrály na 2x35 minut. V prvním utkání proti sobě nastoupili dědci z Trhového Štěpánova a Zruče nad Sázavou,a po pětigólovém přídělu do sítě Trh. Štěpánova zaslouženě postoupil zručský tým. Ve druhém semifinále domácí borci porazili Dolní Kralovice, když se 2 minuty před koncem krásnou střelou z velkého čtverce prosadil K. Znamenáček. V zápase o 3. místo měli více sil hráči z Trhového Štěpánova a dolnokralovickým na rozloučenou nasypali 5 branek. Ve finále si vybral slabou chvilku zručský gólman a domácím střelcům prakticky daroval 2 branky. Poté huličtí přidali třetí gól a zdálo se být hotovo, jenže hosté nic nevzdali a dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Domácí si už ale závěr pohlídali a mohli oslavit celkové vítězství v turnaji. Nejlepším střelcem turnaje se stal Jirka Černý ze Zruče nad Sázavou a nejlepším brankářem Petr Kotýnek z domácího mužstva.

VÝSLEDKY SEMIFINÁLE:  TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - TJ Sokol Trhový Štěpánov  5:2  Branky: Černý 3, Beneš 2 - Gregor, Burcev

TJ Želivan Hulice  - TJ Sokol Dolní Kralovice  1:0  Branka: Znamenáček

ZÁPAS O 3. MÍSTO:  TJ Sokol Trhový Štěpánov - TJ Sokol Dolní Kralovice  5:2  Branky: Polivka 3, Gregor, Jakoubek - Novák, Kožner

KONEČNÉ POŘADÍ:  1. TJ ŽELIVAN HULICE

2. TJ JISKRA ZRUČ NAD SÁZAVOU

3. TJ SOKOL TRHOVÝ ŠTĚPÁNOV

4. TJ SOKOL DOLNÍ KRALOVICE

FINÁLE:  TJ Želivan Hulice - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou  3:2  Branky: Netolický, Mach, vlastní - Černý, Kozel

NEJLEPŠÍ STŘELEC: 4 branky  Jiří Černý - TJ Jiskra Zruč nad Sázavou

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ: Petr Kotýnek - TJ Želivan Hulice