NESPERSKÁ LHOTA B - ŽELIVAN HULICE 4:6 (2:2)

21.06.2011 20:10

Na poslední utkání sezóny vypravil Želivan Hulice autobus a chtěl tak poděkovat svým fanouškům za podporu. V čas odjezdu bylo připraveno asi 20 nejvěrnějších a společně s mužstvem se vydali na cestu. V autobuse bylo hodně veselo a tak jízda příjemně ubíhala. Když jsme dorazili na místo, místní nevěřili a koukali co se to děje. Fanoušci se okamžitě vrhli ke stánku s občerstvením aby se po cestě osvěžili a hráči spěchali do kabin. Do utkání naše jedenáctka vstoupila ospale, přesto šla po 15 minutách do dvougólového vedení. Nejprve se ze strany po narážečce prosadil Lopatka a po centru od rohového praporku si dal domácí obránce vlastní gól. Po celý první poločas naši obranu prověřovali běhaví záložníci domácích a po jejich akcích se soupeři podařilo vyrovnat. O přestávce byla v kabině menší bouřka a mužstvo to výrazně pozvedlo. Do druhé půle hosté vlétli jako uragán a domácím nasázeli 4 góly. Třetí a čtvrtou branku přidal Kapek, když dvakrát prošel obranou a gólmanovi nedal žádnou šanci. Pátý zásah přidal hlavou Janoušek po centru ze strany. Hattrickem se blýskl Kapek a gólem z pokutového kopu zvýšil už na 6:2. Náš tým se potom asi viděl v kabinách a domácím dovolil 2 laciné branky. Poté rozhodčí ukončil utkání a hostující hráči tak mohli poděkovat skvělým fanouškům za podporu po celou dobu deštivého zápasu. Zpáteční cestu měl ve své režii Jirka Nulíček a se svou harmonikou rozezpíval celý autobus. Sezónu jsme zakončili na hřišti, kde měl Zdenda na starost dovednostní soutěže a silní jedinci slavili až do rána!

BRANKY: Kapek 3, Janoušek, Lopatka, vlastní

SESTAVA: Znamenáček - Hromas, Mach, Exner, Míka - Seidl, Kapek, Lopatka, Drážek - Kadlec, Janoušek

STŘÍDALI: Langer, Vodrážka

ROZHODČÍ: Murgač