HULICE - LIBOUŇ 5:4 (4:0)

06.04.2013 23:14

První mistrák náš tým odehrál proti oblíbenému soupeři z Libouně, který nám několikrát nasázel víc jak 8 gólů. Na utkání se překvapivě sešlo 18 hráčů a tak sestavu měl jistou pouze kouč a Uri, který před zápasem donesl talíř tlačenky. Na lavičce tak museli zůstat takový hráči jako je nááááááááááá Brambík, Zeman Jen nebo Martin Kapek alias Messi. První půle byla z naší strany excelentní a náskok 4:0 sliboval klid do druhého poločasu. Opak byl ale pravdou a ze zápasu se stalo nečekané drama. Všem našim hvězdám došli síly a všichni se začali modlit, aby už rozhodčí odpískal konec. Nakonec BŮH vyslyšel naše prosby, a sudí zápas ukončil za stavu 5:4. Špatnou zprávou je zranění dvou našich hráčů, dobrou naopak účast 18 hráčů a povedená kolaudace kabin. Nejlepší okamžik s udál v 60. minutě, když Uri dostal z 50 metrů jesle!!! SPORTU ZDAR

BRANKY: Lopatka 3, Seidl 2

SESTAVA: Filipovič - Hromas, Mach, Exner, Míka - Drážek, Lopatka, Seidl, Ryšavý - Boček, Polivka

STŘÍDALI: Petrů, Braumber, Přibyl

ROZHODČÍ: Vilimovský